מונג אוכל לכלבים

אם אתם מחפשים אחר מזונות כלבים כמו מונג' בי ווילד, אתם כנראה מחפשים מזון כלבים מלא, מאוזן ושלם. מונג אוכל לכלבים הוא מזון אשר מבוסס על הצרכים הייחודיים של כלבים, מה שמעניק לכלב שלכם את מקורות החלבון  הספציפיים שהוא צריך עבור בריאותו הכללית התקינה.

מונג אוכל לכלבים הוא מזון כלבים אשר מציע מקורות חלבון ייחודיים, כמו למשל יען, צבי, חזיר בר ועוד מקורות שונים, אשר מתעכלים בקלות אצל הכלב. בזכות העיכול הקל של הכלב למזונות אלו, מונג אוכל לכלבים אינו מעורר תגובות אלרגיות אצל רוב רובם של הכלבים.

מה אמורה לכלול התזונה של כלבים?

רגע לפני שנדבר על מונג אוכל לכלבים, מה המרכיבים הקיימים בתזונת הכלב? ובכן, המרכיבים העיקריים במזון של כלב הם בשר (כגון בקר או עוף), דגים או ביצים, תירס וכן ירקות כמו גזר או תפוחי אדמה, דגנים כמו אורז או שיבולת שועל ועוד. בתוך כך, המרכיבים בתזונת הכלב צריכים להיות איכותיים כך שלכלב יהיו חיים בריאים ולא יחווה השפעות שליליות מאכילתם.

כלבים זקוקים לתזונה בריאה הכוללת את המרכיבים הנכונים. הם צריכים לקבל תזונה עשירה בחלבונים ושומנים, שניתן למצוא בבשר, ביצים, חלב ודגים, אבל שימו לב שחלק מהכלבים עשויים לפתח תגובות אלרגניות לחלק מהמרכיבים האלו. אם הכלב מתגרד, משיר פרווה בכמויות גדולות, מקיא, משלשל או מבצע כל תופעה לא סטנדרטית אחרת, נסו להפסיק את מתן המזון שלו והחליפו אותו למזון אחר.

היתרונות של מונג אוכל לכלבים

היתרונות של מונג אוכל לכלבים כוללים, בראש ובראשונה, את העובדה שכל המתכונים של החברה הזאת פותחו ומפותחים עד היום על מנת לשמור על כלבכם במשקל התקין והבריא שלו. זאת, בהתבסס על גילו של הכלב ורמת הפעילות הגופנית שלו במהלך השבוע. כמו כן, המרכיב העיקרי בחלק גדול מהמזונות של מונג הוא בשר עוף טעים בתוספת פרוביוטיקה מתקדמת. זאתף לשיפור תהליכי העיכול של הכלב.

חלק גדול מהמזונות של מונג אוכל לכלבים הם מופחתי דגנים ופחמימה, אבל מועשרים בחומצות אומגה 3 ו-6 עבור הבריאות של פרוות הכלב העשירה והנעימה. כמו כן, מזונות של מונג ברובם מכילים כרונדרואטין, גלוקוזמין, וספירולינה. זאת, עבור הזנה מיטבית של המפרקים של הכלב והעשרת הוויטמינים והמינרלים בגופו. יש לציין, אלו בד"כ מאפיינים של מזונות פרמיום.

כמה עולה מונג אוכל לכלבים?

בדומה למוצרים אחרים בשוק המזון לכלבים, גם מונג אוכל לכלבים יעלה לכם בין 250 ₪ ל-650 ₪ בממוצע, תלוי בסוג המזון וסוג הכלב שלכם. ישנם מוצרי פרמיום, מזונות עם בשר כמרכיב ראשוני, מוצרים זולים יותר אך עדיין איכותיים ועוד. אם אינכם בטוחים באיזה סוג מזון כדאי לבחור, אתם בהחלט יכולים להרים טלפון לחנות ולבקש סיוע נוסף.