שכונת הציפורים מודיעין – הכירו את ZOO החנות שלי

אם גם אתם תושבי שכונת הציפורים במודיעין, בוודאי שמתם לב למרכזי המסחרי החדש והמרשים שנבנה בשכונת הציפורים.

רצינו לספר לכם על חנות חיות חדשה במודיעין – ZOO החנות שלי.
לרגל השקת האתר החדש, תושבי מודיעין זוכים בכל רכישה להנחה בכל רכישה באתר.

בZOO החנות שלי ניתן למצוא מגוון רחב של מזון וציוד לבעלי חיים. מדובר בחנות חיות חדשה שנפתחה זה עתה בשכונה. זוהי חנות קטנה אך נעימה עם הרבה מוצרים נהדרים עבור חיות המחמד שלך.
חיות מחמד הן חלק עצום מחייהם של אנשים רבים. הם מספקים חברות, בידור ועוד הרבה יתרונות חשובים. ZOO החנות שלי מציעים הכל ממזון לחיות מחמד ועד צעצועים ואביזרים. רדו ותגידו שלום!

חנות החיות חדשה ZOO החנות שלי נפתחה בעיר מודיעין והיא לא דומה לשום חנות חיות אחרת שראיתם בעבר. בעל החנות הוא אבי ימיני שרצה ליצור מרחב קהילתי שאנשים יבואו וללמוד על חיות מחמד כמו גם לקנות את כל המצרכים שלהם במקום אחד. החנות פתוחה במרכז הציפורים וזמינה גם באתר האונליין, בחנות ניתן למצוא החל ממזון לכלבים ועד לכלובי ציפורים ועד לאקווריומים ועוד הרבה יותר! לחנות יש גם הרבה מה להציע לאנשים שיש להם חיות מחמד משלהם. הבעלים מקבל בברכה כל שאלה על חיות מחמד או על החנות כדי שהמבקרים יוכלו ללמוד על הטרנדים בטיפול בחיות מחמד, כמו גם כיצד לטפל בבעלי החיים שלהם בביתם.

החנות מכילה את כל מה שצריך עבור חיית המחמד שלך: צעצועים, מזון, מצעים, כלובים ועוד.

חיות מחמד הן חלק גדול מחייהם של אנשים רבים. הם מספקים חברות ואהבה, כמו גם שמחה וצחוק. חיות מחמד יכולות להיות מקור לנוחות גם בזמנים קשים, כמו אובדן של בן משפחה או חבר.
לעיתים מומלץ לקנות מזון, פינוקים, צעצועים, מיטות וציוד אחר עבור חיות מחמד.  לZOO החנות שלי יש צוות מומחים יש שיענה על כל שאלה לגבי הטיפול בסוגים שונים של חיות מחמד.

לינק לפורום ציפורים – מרכז מסחרי שכונתי בשכונת הציפורים במודיעין