עמדות טעינה ציבוריות

אם רכשתם לאחרונה מכונית חשמלית, אתם כעת כנראה מעוניינים להרגיש חופשי לנהוג בה לכל מקום שתרצו. ובכדי שתוכלו לטייל באמצעותה לאורכה ולרוחבה של הארץ, אתם צריכים לדעת היכן ממוקמות עמדות טעינה ציבוריות לרכבים חשמליים. הנה הפירוט המלא, המשיכו לקרוא.

מחפשים מדריך עמדות טעינה ציבוריות למכוניות חשמליות? הנה כל הפירוט שתצטרכו, הכולל פירוט עמדות טעינה ציבוריות בכל 7 המחוזות של ישראל. ודאי תרצו להטעין את המכונית בכל אותם מקומות בהם תשהו, ולכן חשוב להכיר את מחוז הצפון שכולל את חיפה, מחוז המרכז, תל אביב, מחוז ירושלים, מחוז הדרום ומחוז יהודה ושומרון.

עמדות טעינת רכב חשמלי בצפון

אם אתם נמצאים באזור רמת הגולן, תוכלו למצוא עמדת טעינה ציבורית בקיבוץ אלרום. עמדה זו הינה היחידה ברמת הגולן, כאשר בכביש הצפון (90) תמצאו במתחם "ביג" קריית שמונה – עמדת DC מהירה. העמדה נמצאת בצמוד לצומת כ"ח וצומת מחניים.

עמדות טעינה סביב הכנרת

אם אתם נמצאים סביב הכנרת, תוכלו למצוא עמדת טעינה במתחם "ביג" טבריה, כמו גם בכביש עכו-טבריה (85) – מתחם "ביג כרמיאל". את העמדה הזאת תוכלו למצוא בצמוד למתחם קניון "עזריאלי" בעכו.

עמדות טעינה ציבוריות ליד נהריה

אם אתם מחפשים עמדות טעינה ציבוריות לרכבים חשמליים ליד נהריה, תוכלו למצוא עמדות ציבוריות בכביש נהריה-צפת (89), בקיבוץ יחיעם. כמו כן, תוכלו למצוא עמדת טעינה ציבורית בכביש נהריה-עכו (כביש מס' 4), במתחם "ביג" קיבוץ רגבה.

עמדות טעינה ציבוריות במרכז

ישנן לא מעט עמדות טעינה ציבוריות במחוז המרכז, כאשר הפופולאריות ביניהן הן בכביש החוף (2) במתחם "M" הדרך. בקיבוץ יקום תוכלו למצוא עמדה מהירה מסוג (DC), בהרצליה תמצאו עמדה במלון "השרון", קניון "עזריאלי", חניון שער העיר ועוד.

אם אתם נמצאים באזור של ר"ג גבעתיים, תוכלו למצוא עמדות טעינה ציבוריות בקניון ביאליק, מתחם "פרנדלי", קניון "עזריאלי", ובחניון "ויטה" בבני ברק. כמו כן, ניתן למצוא עמדות ציבוריות בפתח תקווה (קניון עופר), ראשון לציון ("שבעת הכוכבים") ובחולון בת ים (קניון "עזריאלי" חולון, קניון בת ים).

עמדות טעינה ציבוריות מחוז ירושלים

במחוז ירושלים תוכלו למצוא עמדות טעינה ציבוריות בקניון הראל, שם תמצאו עמדת טעינה מהירה מסוג DC. כמו כן, בכביש 4 תמצאו את קיבוץ יד מרדכי, את מתחם "פרנדלי" גן יבנה, מתחם "ביג" אשדוד – כולם כוללים עמדות DC.

עמדות טעינה ציבוריות מחוז חיפה

אם אתם נמצאים במחוז חיפה, תוכלו למצוא עמדות טעינה ציבוריות בכביש עכו-חיפה (כביש 4), כביש חיפה-נשר (75), בכביש חיפה-חדרה (4) ועוד. כמו כן, ניתן למצוא עמדת טעינה ציבורית בכביש החוף (2), במועדון הגולף של קיסריה.

יש עוד תחנות טעינת רכבים חשמליים פזורות בארץ, אך אלו שריכזנו כאן עבורכם הן הפופולאריות ביותר שנמצאות במיקומים אסטרטגיים שונים.