מספרת כלבים במודיעין

בכל הנוגע לתספורת כלבים, אנשים פונים אליהן מסיבות שונות. לעתים מדובר באנשים המחפשים פתרון לכמויות הפרווה הגדולות הנושרות בבית; לעתים אלו אנשים הרוצים תספורת אסתטית התואמת לסטנדרטים של הגזע, ולעתים זה בגלל שהפרווה מפריעה לכלב המסכן שסובל מהחום. וכך כולם מחפשים אחר מספרת כלבים במודיעין.

למרות הדאגה והאהבה שלכם לכלב, לא תמיד אתם מבינים את הצרכים שלו בכל הקשור לפרווה. המחשבה שיש לגזוז את כל הפרווה של הכלב לקראת הקיץ היא לא מדויקת. קחו למשל את כלבי האסקי סיבירי. כולנו יודעים שהם מגיעים מאזורי הקור וחום הקיץ הישראלי הוא אינו האידאלי עבורם. ולכן אנו בטוחים כי גזיזת הפרווה תגרום להם להרגיש יותר טוב. אך בפועל זה לא ממש כך, הפרווה דווקא יוצרת שכבה מבודדת עבור כלבים אלו.

צריך לדעת מתי ואיך לספר

לפרווה ישנו תפקיד חשוב, וכל כלב מגיע עם פרווה המתאימה עבור הגזע שלו. אצל כלבים מסוימים היא מספקת שכבת בידוד, אצל אחרים היא מגינה על עורם הרגיש מפני קרני השמש. אז לפני שרצים להעביר מכונת גילוח חשמלית על הכלב, כדאי לפנות אל ספרי כלבים מקצועיים. להם יש את הידע לגבי הצרכים הספציפיים של כל גזע. הם יודעים מתי כדאי לספר ומתי לא, ואיך לעשות זאת בצורה הנכונה המשרתת את הכלב וגם לוקחת בחשבון את ההיבטים האסתטיים.

צריך גם גישה לכלבים

כל כלב מגיע עם אופי אחר. ישנם כלבים אשר מתמסרים בלי שום בעיה למקלחת ואפילו מכונת תספורת חשמלית רוטטת ומרעישה, וישנם כלבים מפוחדים ואפילו תוקפניים. ההתנהגות של הכלב יכולה להיות קושי גדול בעת ביצוע התספורת, ובמקרים מסוימים אף סכנה. אם ישנה סכנה שהכלב יגיב בנשיכה, ניתן להשתמש במחסום, אבל בינינו מחסום לא מבטיח לנו את שיתוף הפעולה של הכלב…

כאשר פונים אל מספרת כלבים במודיעין, לא בוחרים אותם לפי המחיר, בוחרים לפי הגישה שלהם לכלבים. יש צורך במספרי כלבים המעניקים לכלב טיפול מסור. אנשים המבינים את האופי של הכלב, את הפסיכולוגיה שלו ויודעים כיצד לנטרל התנגדויות ולהפוך את התספורת לחוויה נעימה עבור הכלב ולא חוויה טראומטית.

אתם צריכים מקום שבו לצוות יש את הידע המקצועי לגבי הגזעים השונים, ויודעים כיצד להעניק תספורת לכל גזע, בהתאם לצרכיו הביולוגיים, ובהתאם לסטנדרטים של הגזע.

מספרת כלבים MYZOO

חושבים שהגיע הזמן לספר את הכלב? אתם מוזמנים לעשות זאת במספרת כלבים במודיעין MYZOO. כאן תוכלו לקבל שירות מקצועי ומפנק עבור הכלב שלכם. הצוות שלנו יטפל במקלחת, בתספורת וכל הצרכים האסתטיים וההיגייניים של הכלב. תחסכו לעצמכם את כאב הראש וכל הלכלוך באמבטיה, אנחנו נעשה זאת עבורכם בצורה הטובה ביותר. כאן תוכלו לקבל תספורת עבור כל סוגי הגזעים, עיצוב תספורות, דילול פרווה וכל מה שצריך בשביל שהכלב יהיה שמח, נקי ומסופר.