מוניות מנתב“ג לראשון לציון

כאשר אתם טסים לחו“ל אתם חושבים רק על החופשה הנהדרת שתהיה לכם. ואנו באמת מקווים שהיא הייתה נהדרת כפי שציפיתם. אך בסוף מגיע הרגע שבו חוזרים לארץ ונוחתים בשדה התעופה וצריכים להגיע הביתה. במקרים שכאלו הפתרון הטוב ביותר הוא מוניות מנתב“ג לראשון לציון. בוודאי שזהו הפתרון העדיף על פני תחבורה ציבורית, ולפעמים גם עדיף על פני הרכב הפרטי.

למה לא תחבורה ציבורית

קודם כל להתנייד באוטובוסים או רכבות עם כל המזוודות, ולאחר שאתם עייפים מהטיסה, זה אף פעם לא נוח. אבל מעבר לעניין הנוחות, ברוב המקרים זה פשוט לא מעשי. אין שום אוטובוס או רכבת שיביאו אתכם עד הבית. למשל תוכלו לקחת את הרכבת לתל אביב, ושם להחליף, וכאשר תגיעו לתחנת הרכבת בראשון לציון תצטרכו עוד אוטובוס. וכל זה כאשר אתם עייפים ועם מזוודות. ובתנאי שהגעתם בשעות בהן פועלות הרכבות והאוטובוסים, ואין שום שביתה או שיבושים בתחבורה הציבורית (דבר שכיח).

למה לא רכב פרטי

אם ברצונכם להשאיר את הרכב בשדה התעופה, תצטרכו לעשות זאת בחניון לטווח הארוך. לצורך הגעה מהטרמינל אל החניון יש לקחת שאטל. הוא אמנם פועל 24/7, אך בשעות מסוימות הוא אינו פועל בתדירות גבוהה. מבחינת העלויות אתם תשלמו 45 שקל ליממה עבור חנייה בשמש או 80 שקל ליממה על חנייה מקורה. כך שגם חופשה קצרה של שבוע תגרום לכם לשלם מעל 300 ש“ח עבור החנייה בלבד. ולזה תוסיפו את הוצאות הדלק על הנסיעה לשדה התעופה.

הפתרון המתבקש הוא מוניות

מוניות מנתב“ג לראשון לציון הן הפתרון הטוב ביותר והנוח ביותר. במקום לחכות לתחבורה ציבורית ולהיסחב עם מזוודות, אתם פשוט קובעים עם נהג מונית שיבוא לאסוף אתכם בשעה הרצויה. הנהג יחכה שם כאשר תצאו מהטרמינל וייקח אתכם עד ביתכם בצורה הנוחה ביותר וברכב ממוזג. במקום להיות טרודים מענייני תחבורה ציבורית, תוכלו לנמנם קצת ולנוח בעוד הנהג מוביל אתכם בבטחה לביתכם.

ניתן לקבל את השירות 24 שעות ביממה ולשלוח מוניות גדולות או קטנות בהתאם למספר הנוסעים. מוניות מנתב“ג לראשון לציון יכולות להיות גם הפתרון כאשר מגיע אורח מחו“ל ואתם רוצים לאסוף אותו בצורה נוחה ובטוחה. מישהו יחכה לו בשדה התעופה וידאג שיעלה על המונית הנכונה.

המחירים משתנים לפי השעות, המרחק וזמן הנסיעה, אך באופן כללי נסיעה שכזו צפויה לעלות כ 150 ש“ח, ואפילו פחות. זהו פתרון משתלם ונוח עבור כולם. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ושירות מעולה אתם מוזמנים לפנות אל אתר מוניות נתב“ג Taxi City.