טכנאי גז בנס ציונה

רוצים לשפץ את המטבח ולהזיז את מיקום הכיריים? רוצים להתקין קמין לחימום העובד על גז? או חס וחלילה יש ריח של גז בבית? אלו הם מצבים בהם עליכם לפנות אל טכנאי גז בנס ציונה.

טכנאי גז הוא זה המוסמך לטפל בתשתיות גז, לבצע התקנות, בדיקות ותיקונים כאשר צריך. אם ישנו צורך להתקין נקודת גז חדשה בבית, זוהי עבודה המחייבת טכנאי גז, כמו כל התעסקות אחרת בגז.

הגז הוא דבר שימושי בחיינו. בכל ביתי פרטי אנו עושים שימוש בגפ“ם, ובתעשייה אנו עושים גם שימוש בגז טבעי. זהו מקור אנרגיה זול וזמין ובעל יתרונות רבים. אנו יכולים למצוא גז בכל בית, וגם בעסקים רבים כמו מסעדות ומפעלים. ברוב הבתים בישראל מבשלים ומחממים את האוכל באמצעות גז, ובבתים רבים גם עושים בו שימוש לצורך חימום המים, חימום הבית ואפילו מערכות ברביקיו לגינה או למרפסת העובדות על גז.

גז ובטיחות

בת 18 נמצאה ללא רוח חיים במקלחת, חשש שמתה מדליפת גז 

הצעירה נמצאה מחוסרת הכרה בביתה שבנגב במשטרה מעריכים כי נחנקה מדליפת גז מתנור הנועד לחימום הבית סגן ניצב אביחי כהן, מפקד תחנת ערוער: "לרוב מדובר במערכות שלא הותקנו על פי תקני בטיחות“ – פורסם בישראל היום, 11.1.2022

לצד החשיבות של הגז והיתרונות הרבים, איננו יכולים להיות אדישים לסכנות של השימוש בגז. זהו חומר רעיל וגם מתקלח, שתי סכנות שונות; כל אחת מהן היא קטלנית בפני עצמה. כבר שמענו על אסונות רבים שנגרמו עקב דליפות גז; לעתים הן הסתיימו בחנק מגז ולעתים הן הסתיימו בפיצוץ קטלני ונזק רב למבנים.

בכל פעם שמתרחש מקרה שכזה, ואנו יורדים לפרטים ומנסים להבין מה גרם למקרה, אנו תמיד מגלים שהיה משהו לא תקין. אולי קדם לו ריח של גז והתעלמו מהבעיה, או שאולי אדם לא מורשה התעסק בתשתיות הגז. את האסונות הללו אנו רוצים למנוע. מסיבה זו ישנם תקנים ברורים בכל הנוגע לעבודה עם גז, התקנת תשתיות גז ומכשירים העושים שימוש בגז. ומסיבה זו גם משרד האנרגיה מפקח על טכנאי הגז, מקיים קורסים והשתלמויות רענון, ומנפיק רישיונות לטכנאים מוסמכים.

כל התעסקות עם תשתיות גז היא עבודה לטכנאי גז מוסמך. ישנן רמות שונות של רישיונות לטכנאי גז, כאשר עבור הצרכן הביתי בדרך כלל הצורך הוא ברישיון מתקין גפ“ם רמה 1 או מתקין גפם רמה 2. במידה והגז שלכם מגיע מבלוני גז סטנדרטים, מתקין גפ“ם רמה 1 הוא הרישיון הנדרש לצורך התעסקות בתשתיות הגז. במידה וישנו צובר גז, ישנו צורך ברישיון רמה 2. וכמובן שעבור שימושים תעשייתיים ישנם רישיונות מתקדמים יותר.

טכנאי גז מומלץ בנס ציונה

מתמודדים עם בעיה הקשורה לגז? רוצים לעשות שינוי בתשתיות הגז? אייל מוסקוביץ‘ הוא טכנאי גז מוסמך הפותר כל בעיה. אל תפנו לחובבנים שלא הוסמכו לעבודה זו כאשר אתם יכולים לקבל שירות אמין ומקצועי מידי טכנאי גז מוסמך.