אוכל לכלבים בראשון לציון

אם יש לכם כלב בבית, אתם בוודאי מודעים לכל שחשוב להאכיל אותו במזון המתאים עבורו. ישנם סוגים שונים של אוכל לכלבים, אך כל אחד מתאים לכלבים מגזעים אחרים, לשלבי התפתחות אחרים ומצבים רפואיים שונים. והאמת שגם לא כל המזון המסתובב בשוק הוא כל כך טוב בשביל הכלב שלכם.

בחירה נכונה של אוכל איכותי היא דבר חשוב מאוד. ישנם אנשים המאמצים גישה של ’הכל אותו דבר‘,אך אין טעות גדולה מזה. זה לא שלא אכפת להם מהכלב, הגישה הזו באה מתוך בורות לגבי הצרכים התזונתיים של הכלב ולגבי מה שיש במארזי המזון. אנו לעתים מתפתים לקנות מזון זול ומאמינים כי הוא טוב עבור הכלב שלנו; וכאשר אנו רואים שהכלב אוכל אותו בהנאה, אנו חושבים שצדקנו. אבל כאן תנסו לחשוב על ילד שאוכל חטיפים וממתקים, ברור שהוא אוהב אותם, אך האם הם טובים עבורו? אתם יודעים את התשובה.

הסכנה באוכל זול

ישנם יצרני מזון השמים את הדגש בדיוק על הנקודה הזו, אוכל שהכלב יאהב. למשל באמצעות הוספת כמויות גדולות מאוד של מלח. ועל מנת להעניק לכם אוכל זול הם מרבים להשתמש בדגנים זולים כמו תירס ופחות בחלבון איכותי. ולדברים הללו ישנה השפעה הרסנית על הבריאות של הכלב שלכם. הם יכולים בקלות לגרום לבעיות של משקל יתר, מחסור בערכים תזונתיים חשובים וכל ההשלכות הבריאותית של זה. זה יכול לגרום לכלבים להרגיש עייפים וחסרי אנרגיה ומשפיע על הרבה דברים אחרים, כמו למשל מראה הפרווה של הכלב. וכמובן יש לזה השפעה על תוחלת החיים של הכלב.

ואם חשבתם שלפחות חסכתם בעלות, בסוף תוציאו אותה אצל הווטרינר.

כאשר מחפשים אוכל לכלבים בראשון לציון חשוב להקפיד על אוכל איכותי; אוכל עשיר בחלבון וערכים תזונתיים, מאוזן מבחינת הקלוריות ומעניק לכלב את כל מה שהוא צריך. וכן, הכלב גם יאהב את האוכל הזה.

בחרו במותגים איכותיים המומלצים על ידי וטרינרים. הקפידו להתאים את האוכל למאפייני הכלב, כמו הגזע, רמת הפעילות שלו ומצבו הבריאותי. וכמובן, תנו לכלב אוכל בכמויות מדודות התואמות את משקל גופו ואת רמת הפעילות שלו. תוכלו להתייעץ עם וטרינרים או משווקי המזון על מנת לדעת מהי הכמות הרצויה.

להזמין אוכל לכלב בראשון לציון

תמיד ניתן לקפוץ לחנות החיות ולרכוש מזון, אך לא תמיד זהו הפתרון הנוח. שקי המזון עשויים להיות כבדים, במיוחד כאשר מדובר בכלבים מגזע גדול. ונוסיף את הזמן, החנייה, הפקקים… אתם יודעים איך פעולה של 5 דקות לוקחת בסוף שעה.

כדאי לחפש אחר חנות היכולה להעניק לכם סיוע ועזרה בבחירת האוכל, וגם לספק לכם שירות משלוחים עד הבית. במקום להיסחב עם שקי אוכל ובמקום לבזבז זמן, תוכלו לקבל שירות עד דלת ביתכם בזמן שנוח עבורכם. זהו יתרון משמעותי.